Montaż instalacji fotowoltaicznych w Toruniu

Na czym polega montaż instalacji fotowoltaicznych?

Montaż fotowoltaiki można przeprowadzić na kilka sposobów. Wszystko zależy od tego, gdzie chcemy go umieścić. W przypadku instalacji na dachu wszystko zależy od jego typu. Jeśli kąt nachylenia umożliwia montaż instalacji fotowoltaicznej z nachyleniem od 30 do 45°, to taka konstrukcja jest uznawana za korzystną. Ważne, by montaż fotowoltaiki był możliwe bez konieczności omijania okien dachowych czy kominów. Nie bez znaczenia jest także powierzchnia, jaką zajmują panele fotowoltaiczne. Dla przykładu instalacja fotowoltaiki o mocy 3 kW zajmie około dwudziestu metrów kwadratowych powierzchni. Dla zestawu o mocy 5 kW będzie to już około 35 metrów kwadratowych. Przed montażem instalacji fotowoltaicznych warto też sprawdzić konstrukcję dachu. Fachowo może to ocenić instalator, który postara się zaprojektować system tak, by mógł działać z maksymalną wydajnością. W przypadku montażu fotowoltaiki na dachu płaskim lub na gruncie, wykorzystuje się specjalne konstrukcje, które gwarantują stałe nachylenie pod kątem 30°.

Instalacja paneli fotowoltaicznych wymaga niemałego kosztu finansowego. Dotacje na instalacje fotowoltaiczne zostały wprowadzone po to, abyś i Ty mógł zainstalować fotowoltaikę w swoim gospodarstwie domowym.

Instalacja paneli fotowoltaicznych – o czym należy pamiętać?

Nasza firma zapewnia profesjonalny montaż fotowoltaiki, dzięki czemu będziesz miał pewność, że jest on zrobiony zgodnie z przyjętymi standardami. Jeśli nie wiesz, która z form instalacji paneli fotowoltaicznych będzie w Twoim domu skuteczniejsza, to nie ma powodów do obaw. Wizyta naszych specjalistów rozwieje wszelkie wątpliwości. Wykonamy dla Ciebie projekt, zorganizujemy środki na tę inwestycję, a także zajmiemy się montażem. Przydatnymi informacjami z pewnością będą takie dane jak liczba osób mieszkających w gospodarstwie, czy zużycie prądu w poprzednim roku kalendarzowym. To pomoże nam dobrać odpowiednią moc systemu. Jeśli więc jesteś zainteresowany montażem paneli fotowoltaicznych w Toruniu, skontaktuj się z nami i umów na wizytę. Gwarantujemy Ci pomoc na każdym etapie inwestycji.

Kontakt

 

OzeTechnologia.pl

Ul.Batorego 46/52

87-100 Toruń

Tel. 509 466 531

biuro@OzeTechnologia.pl

 www.OzeTechnologia.pl